Tétel

Rufpreis:

1 800 HUF

Beschreibung:

A Richter Gedeon Rt. 100 éves története. Szerk.: Dr. Kapronczay Károly, Dr. Magyar László. Bp., 2001, Medicina Könyvkiadó Rt., 350+2 p. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, hibajegyzékkel, borítón apró kopásnyomokkal. + Richter Gedeon Rt. kísérőlevele, Pillich Lajos (1913-2006) tiszteletbeli elnök és Bogsch Erik (1947-) vezérigazgató autográf aláírásaival + Pillich Lajos (1913-2006) tiszteletbeli elnök autográf soraival és aláírásával névjegykártyáján + Pillich Lajos (1913-2006) tiszteletbeli elnök autográf sorai karácsonyi üdvözlőlapon

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert