Bücher: Militaria Zahl der Lose: 45
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2629456
16582
421
700
Books: Military
Dombrády Lóránd-Tóth Sándor: A Magyar Királyi Honvédség 1919-1945. Bp., 1987,Zrínyi. Kiadói papírkötésben.
2629919
16583
421
Books: Military
Bona Gábor: Kossuth Lajos kapitányai. Bp., 1988, Zrínyi Katonai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
2643757
16584
421
Books: Military
2643715
16585
421
Books: Military
Závodi Szilvia (szerk.): A Hadtörténeti Múzeum értesítője 16. Bp., 2016. Hadtörténeti Múzeum. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
2644323
16586
421
Books: Military
Ungváry Krisztián (szerk.): Budapesti Negyed: Budapest ostroma. 2000. VIII. évf. 3-4. szám. Szerk.:. Bp., 2000, Budapesti Negyed Szerkesztősége. Kiadói papírkötés.
2670022
16587
421
Books: Military
1942 Hadak útján. Reggeli Magyarország - Pest - Esti Magyarország évkönyve. Magyar erő, magyar virtus könyve. Bp., 1942. Magyarország Napilap Rt. (Athenaeum-ny.), 160 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, erősen sérült, javított borítóval. 2633713
16588
421
Books: Military
Szűrös Iván: Légió mindhalálig (?). Szerk. és az utószót írta: Nagy Tibor. Szolnok, 1993, Verseghy Kiadó. Kiadói papírkötés, kissé koszos borítóval. 2627422
16589
421
Books: Military
Botka Ferenc: Üzenetek Szibériából. Hadifogság és irodalom. 1914-1921. Bp.,1985,Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, volt könyvtári példány.
2644561
16590
421
Books: Military
Trestyén Gábor: Az üteg. Dokumentumtörtének a 122. számú tüzérüteg sorsáról. - - visszaemlékezések felhasználásával a végleges szöveget összeáll.: Tóth Kálmán. Jókai Füzetek 2001. 29. Pápa, 2001., Jókai Mór Városi Könyvtár. Kiadói papírkötés. Kiadói papírkötés. 2667539
16591
421
Books: Military
Romains, Jules: Verdun előtt. Előjáték Verdun ostromához. Ford.: Vas Gábor. Bp., [1940], Pantheon, 287 p. Egyetlen kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés, sérült borítóval, helyenként sérült lapszélekkel.
2629572
16592
421
700
Books: Military
Vargyai Gyula: A hadsereg politikai funkciói Magyarországon a harmincas években. Bp., 1983., Akadémiai Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
2643768
16593
421
Books: Military
Hausner Gábor - Kincses Katalin Mária - Veszprémy László (szerk.): A Hadtörténeti Múzeum Értesítője 4. Acta Musei Militaris in Hungaria. Bp., 2001, Hadtörténeti Múzeum. Kiadói papírkötés. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF