Tétel

Katalognummer:

15622.
Beendet 421. Fernauktion
Bücher: Jura

Rufpreis:

10 000 HUF

Beschreibung:

Schnierer Aladár: A büntetőjog általános tanai az 1878. V: és 1879 XL. törvényczikkek alapján. Bp., 1882. Franklin. Korabeli, aranyozott gerincű, kopott félvászon kötésben

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk