Tétel

Rufpreis:

12 000 HUF

Beschreibung:

Pauer. Szerk.: Szőke Annamária. Bp., 2005., MTA Művészettörténeti Kutatóintézet. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészműbőr-kötés, aranyozott lapélekkel, az elülső kötéstáblán kis sérülésnyommal. Kézzel számozott (50/35.), a művész névbélyegzőjével ellátott példány. Pauer Gyula (1941-2012) szobrász, konceptuális és performansz művész, látványtervező, jelmeztervező, Kossuth-díjas képzőművész, a magyar neoavantgárd képzőművészek egyik kiemelkedő egyénisége.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg