Tétel

Rufpreis:

4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD

Beschreibung:

Magyar költők. Szemelvények hétszáz esztendő dalterméséből. I-II. köt. Szerk.: Zlinszky Aladár, Vajthó László. A Magyar Népművelés Könyvei. Bp., 1928, Budapest székesfőváros közönsége (Kir. M. Egyetemi Ny.), XVI+240 p., XVI+288+(1) p. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, foltos borítókkal, az első kötetben ajándékozási bejegyzéssel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg