[Gulácsy Irén] Irene von Gulácsy: Die schwarzen Freier. (Fekete vőlegé... https://www.darabanth.com/de/421-Fernauktion/421.0/Bucher/Bucher-Andere-Sprachen~1000020/Gulacsy-Iren-Irene-von-Gulacsy-Die-schwarzen-Freier-Fekete-volegenyek-Berlin-Wien-Leipzi~II2670304
2670304
17300
421
Books: Other languages
Beschreibung: [Gulácsy Irén] Irene von Gulácsy: Die schwarzen Freier. (Fekete vÅ‘legények). Berlin-Wien-Leipzig, 1938, Paul Zsolnay Verlag, 744 p. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott, foltos borÃtóval, ázásnyomokkal (a lapokat nem érintik).
: tg