Kanada 1981. 1c-1$ (6xklf) forgalmi összeállítás az 1976-os olimpia alkalmából kiadott, kopottas, sérült dísztokban T:1-2
Canada 1981. 1 Cent - 1 Dollar (6xdiff) coin set in a worn, damaged "1976 Olympia" case C:UNC-XF