Moderne Beischläge, Fantasiemünzen Zahl der Lose: 221
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2647746
31844
420
Modern restrikes, fantasy coins
Numismatik
Csontos Attila DN "Örök értékeink / Himnusz" aranyozott, ezüstözött fém emlékérem kapszulában, tanúsítvánnyal, ismertetőkkel (39mm) T:PP 2629625
31845
420
Numismatik
Amerikai Egyesült Államok 1999. 100$ "Federal Reserve Note" aranyozott bankjegy replika, üvegezett keretben, tanúsítvánnyal T:I USA 1999. 100 Dollars "Federal Reserve Note" gold plated banknote replica" in glass frame with certificate C:UNC
2664623
31846
420
Numismatik
Amerikai Egyesült Államok DN aranyozott emlékérem az 1933-as 20D alapján, "COPY" jelzéssel (40mm) T:PP USA ND gilt commemorative medallion based on the 1933. 20 Dollars with "COPY" mark (40mm) C:PP 2664585
31847
420
Numismatik
Franciaország ~1970. "Le Tresor des Pirates (Kalózok kincstára)" egyoldalas fém utánveret érme, hátoldalon 5 Doppia névérték és 1653. évjárat megnevezésével T:2 patina
2660320
31848
420
Numismatik
NDK "25 év / Köszönet és elismerés a nagy teljesítményért - VEB Csavargyár" Br emlékérem (42mm) (4x) T:1,1- GDR "25 Jahre / Dank und Anerkennung für hohe Leistungen - VEB Schraubenkombinat (Thanks and recognition for your services, VEB Screwcombination)" Br emlékérem (42mm) (4x) C:UNC,AU
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF