Landkarten Zahl der Lose: 121
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2655342
14234
420
Maps
cca 1940 Erdély és Románia térképe, M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, foltos, hajtásoknál szakadás, 104x84 cm 2655512
14235
420
Maps
cca 1900 27 db katonai térkép, főként magyar területekről, K.u.k. Militärgeograpisches Institut, közte több vászonra kasírozva, közte: Debrecen, Lippa, Máramarossziget, Munkács, Nagyatád, Lugos, változó, főként jó állapotban, különféle méretben 2655511
14236
420
Maps
cca 1920-1940 8 db főként magyar katonai térkép, közte Sárvár, Oppeln, változó állapotban, különféle méretben 2655120
14237
420
Maps
1940 Nyugat-Magyarország áttekintő térképe, Magyar Királyi Honvéd Térképészeti Intézet, hajtásoknál szakadások, 117x87 cm 2655360
14238
420
14000
Maps
cca 1960-1970 Duna vízrajzi térképe Rajka és Szob között, 56 db szelvény+lapmutató+jelmagyarázat, néhány lap kissé sérült, 33,5x44 cm
2655166
14239
420
Maps
cca 1940 Magyarország kiépített közutainak távolságmutató térképe III. Szerkesztette és összeállította: vitéz Harmath Géza, vászonra kasírozva, 79x137 cm
2655214
14240
420
Maps
1940 2 db erdélyi katonai térkép, Máramarossziget és Ljvov, Brassó és Beszterce, M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, hajtásoknál szakadt, 70x100 cm 2664217
14241
420
Maps
Az Északkeleti Felvidék és egyéb irredenta térképek 8 db 44x33 cm
2660523
14242
420
Maps
cca 1950 Szovjetunió térképe, Bp., Offset-ny., karton, kopott, 68x93 cm
2660524
14243
420
Maps
1971 Viszt György (1957-2018) "Pártoktatás, Tömegpolitika, Művészet, Köznevelés, Közegészségügy", karikatúra, akvarell-tus-ceruza, jelzett, papír, sérült, gyűrődésnyommal, 30x43 cm
2663116
14244
420
Maps
1865 Julius Caesar története. Atlas. (Az első kötet térképei). Pest, 1865, Ráth Mór (Emich Gusztáv-ny.), 4 t. (színezett rézmetszetű térképek). Sérült, foltos, kissé hiányos kiadói papírborítóban, a térképek kissé foltosak, a szélükön helyenként sérültek. 2660635
14245
420
Maps
cca 1960 Carta di Roma Olimpica, térkép, 68x48 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF