Landkarten

Zahl der Lose: 121

cca 1940 Erdély és Románia térképe, M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, foltos, hajtásoknál szakadás, 104x84 cm
14234.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1900 27 db katonai térkép, főként magyar területekről, K.u.k. Militärgeograpisches Institut, közte több vászonra kasírozva, közte: Debrecen, Lippa, Máramarossziget, Munkács, Nagyatád, Lugos, változó, főként jó állapotban, különféle méretben
14235.

Rufpreis:
5 000 HUF
9

cca 1920-1940 8 db főként magyar katonai térkép, közte Sárvár, Oppeln, változó állapotban, különféle méretben
14236.

Rufpreis:
4 000 HUF

1940 Nyugat-Magyarország áttekintő térképe, Magyar Királyi Honvéd Térképészeti Intézet, hajtásoknál szakadások, 117x87 cm
14237.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

cca 1960-1970 Duna vízrajzi térképe Rajka és Szob között, 56 db szelvény+lapmutató+jelmagyarázat, néhány lap kissé sérült, 33,5x44 cm
14238.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

cca 1940 Magyarország kiépített közutainak távolságmutató térképe III. Szerkesztette és összeállította: vitéz Harmath Géza, vászonra kasírozva, 79x137 cm
14239.

Rufpreis:
6 000 HUF

1940 2 db erdélyi katonai térkép, Máramarossziget és Ljvov, Brassó és Beszterce, M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, hajtásoknál szakadt, 70x100 cm
14240.

Rufpreis:
10 000 HUF

Az Északkeleti Felvidék és egyéb irredenta térképek 8 db 44x33 cm
14241.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1950 Szovjetunió térképe, Bp., Offset-ny., karton, kopott, 68x93 cm
14242.

Rufpreis:
2 400 HUF

1971 Viszt György (1957-2018) "Pártoktatás, Tömegpolitika, Művészet, Köznevelés, Közegészségügy", karikatúra, akvarell-tus-ceruza, jelzett, papír, sérült, gyűrődésnyommal, 30x43 cm
14243.

Rufpreis:
2 400 HUF

1865 Julius Caesar története. Atlas. (Az első kötet térképei). Pest, 1865, Ráth Mór (Emich Gusztáv-ny.), 4 t. (színezett rézmetszetű térképek). Sérült, foltos, kissé hiányos kiadói papírborítóban, a térképek kissé foltosak, a szélükön helyenként sérültek.
14244.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1960 Carta di Roma Olimpica, térkép, 68x48 cm
14245.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF