cca 1900 "Helyszínrajza a budai fiok-élelmezési raktár és kis lovardájának", Retek utca - Uj Laktanya [Ezredes] utca - Fillér utca, hajtott, foltos, egyik szélén vágott, 38x49 cm
Magyarország vármegyéinek kézi térképei. Tervezte és rajzolta: Kogutowitz Manó. Bp., cca 1905. Magyar Földrajzi Intézet. 1-64. ig: Hiány: 20. 58. . Kiadói, sérült vászonborítású tékában. Hozzá kb 20 db megrendelő lap, külön kialakított helyen. Néhány térképen szakadással
1944 Székelyföld térképe (1942. június 10-i határokkal), 1 : 200.000, M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, hajtva, az egyik hajtás mentén szakadással, 104x86 cm
cca 1890-1910 10 db Európa történelmi térkép, a Műveltség Könyvtára (Athenaeum), ill. Helmár Ágost történelmi atlaszának mellékletei. Vegyes állapotban, 30x24 cm körül.
1940 "Nyaraljunk itthon!" - Magyar városok, gyógy- és üdülőhelyek, nyaralásra alkalmas községek. Az eredeti térképet rajzolták: Száva Nándor és Felcsuti János. Kiadja az Országos Magyar Vendégforgalmi Szövetség. Bp., Fotooffset Hornyánszky. Kis folttal, a hajtások mentén apró szakadással, egyébként jó állapotban, hajtva, 122x89 cm