cca 1932 Pápa, Nyíregyháza, 2 db térkép, M. Kir. "Hadik András" 4. honvéd huszárezred pecséttel, hadgyakorlat ceruzás rajzaival, mindkettő sérült, egyik kettévált, 47x63 cm
Stieler iskolai atlasza. Kijavította Berghaus Ármin. Magyar nyelvre fordította Gönczy Pál. Gotha, 1878. Justhus Perthes. Címlap és Figyelmeztetés" (2 dupla lap), 28 duplaméretű, színes litográf térkép. Első, magyar nyelvű kiadás. Korabeli aranyozott egészvászon kötésben szép állapotban
1968 Budapest távlati térképe, belső terület, a műemlékek, emlékművek és kulturális intézmények feltüntetésével, Bp., Képzőművészeti Alap-Kartográfia 82×117 cm
1895 Budapest övezeti beosztása. Az építésügyi szabályzathoz tartozó térkép. Rajzolta: Dobrzyniecki Gergely. Kiadja: a Fővárosi Közmunkák Tanácsa. Bp., Légrády-ny. Hajtva, szakadásokkal, 100x83,5 cm