Landkarten Zahl der Lose: 121
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2666287
14174
420
Maps
Sopron vármegye térképe, 1:350 000, kiadja: Kogutowicz és Tsa Magyar Földrajzi Intézete, szakadással, 27×37 cm 2635645
14175
420
Maps
1980 Hárshegy, h&r: Lux Iván, 1 : 10.000, Magyar Tájékozódási Futó Szövetség (MN Térképészeti Intézet), 4000 pld., hajtva, 28,5x22 cm
2664103
14176
420
Maps
cca 1930 Kárpátalja autós térképe borítóval 77x47 cm 2665863
14177
420
Maps
1947 Magyarország útállapot térképe, 1:500 000, Magyar Földrajzi Intézet Rt., szakadásokkal, 75×82 cm
2666793
14178
420
Maps
cca 1920 Magyarország néprajzi térképe a népsűrűség alapján, ún. "Vörös térkép". Szerk.: Gróf Teleki Pál. 1: 1.000.000. Bp., Magyar Földrajzi Intézet. Magyar és angol nyelven. Hajtva, kis lapszéli szakadásokkal, 94,5x62,5 cm 2610228
14179
420
Maps
cca 1930-1940 A Duna Budapest-Paks (116 km) szakaszának térképe. Vízisporttérképek 12. sz. Bp., M. Kir. Állami Térképészet. Kisebb szakadásokkal, az utolsó levél (áttekintőlap) elvált, 200x24 cm 2660111
14180
420
Maps
1903 Landwehr-Territorial- und Landwehr-Ergänzungsbezirks-Einteilung, térkép, K.u.k. militärgeographisches Institut, szakadásokkal, 39,5×50 cm 2666310
14181
420
Maps
cca 1930-1940 Vízi sporttérképek 5.: a Duna a Budapest-Vác szakaszának térképe, 1:25000, M. Kir. Állami Térképészet, 42×192 cm 2666129
14182
420
Maps
1955 Mapa Krajoznawcza Polski, 51×68 cm
2666235
14183
420
Maps
1933 Bükk-hegység, Kirándulók térképe 7. sz., 1 : 50.000, M. Kir. Állami Térképészet, szakadásokkal, 88,5x68,5 cm 2659204
14184
420
Maps
1914 Építésügyi szabályzat Budapest székesfőváros területére. Az 1870. évi X-ik törvénycikk alapján kiadja a Fővárosi Közmunkák Tanácsa. Bp., 1914, Hornyánszky-ny., 208 p. + 1 (kihajtható) t. Térképmelléklettel: Budapest övezeti beosztása, 1 : 25.000, 99x79,5 cm. Kiadói kartonált papírkötésben, sérült, foltos borítóval. 2665393
14185
420
Maps
1927 Börzsönyi-hegység, Kirándulók Térképe 3. sz., M. Kir. Állami Térképészet, kisebb szakadásokkal, 74×56 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF