Landkarten

Zahl der Lose: 121

Sopron vármegye térképe, 1:350 000, kiadja: Kogutowicz és Tsa Magyar Földrajzi Intézete, szakadással, 27×37 cm
14174.

Rufpreis:
1 600 HUF

1980 Hárshegy, h&r: Lux Iván, 1 : 10.000, Magyar Tájékozódási Futó Szövetség (MN Térképészeti Intézet), 4000 pld., hajtva, 28,5x22 cm
14175.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1930 Kárpátalja autós térképe borítóval 77x47 cm
14176.

Rufpreis:
1 800 HUF

1947 Magyarország útállapot térképe, 1:500 000, Magyar Földrajzi Intézet Rt., szakadásokkal, 75×82 cm
14177.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1920 Magyarország néprajzi térképe a népsűrűség alapján, ún. "Vörös térkép". Szerk.: Gróf Teleki Pál. 1: 1.000.000. Bp., Magyar Földrajzi Intézet. Magyar és angol nyelven. Hajtva, kis lapszéli szakadásokkal, 94,5x62,5 cm
14178.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

cca 1930-1940 A Duna Budapest-Paks (116 km) szakaszának térképe. Vízisporttérképek 12. sz. Bp., M. Kir. Állami Térképészet. Kisebb szakadásokkal, az utolsó levél (áttekintőlap) elvált, 200x24 cm
14179.

Rufpreis:
2 000 HUF

1903 Landwehr-Territorial- und Landwehr-Ergänzungsbezirks-Einteilung, térkép, K.u.k. militärgeographisches Institut, szakadásokkal, 39,5×50 cm
14180.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1930-1940 Vízi sporttérképek 5.: a Duna a Budapest-Vác szakaszának térképe, 1:25000, M. Kir. Állami Térképészet, 42×192 cm
14181.

Rufpreis:
1 600 HUF

1955 Mapa Krajoznawcza Polski, 51×68 cm
14182.

Rufpreis:
1 600 HUF

1933 Bükk-hegység, Kirándulók térképe 7. sz., 1 : 50.000, M. Kir. Állami Térképészet, szakadásokkal, 88,5x68,5 cm
14183.

Rufpreis:
1 600 HUF

1914 Építésügyi szabályzat Budapest székesfőváros területére. Az 1870. évi X-ik törvénycikk alapján kiadja a Fővárosi Közmunkák Tanácsa. Bp., 1914, Hornyánszky-ny., 208 p. + 1 (kihajtható) t. Térképmelléklettel: Budapest övezeti beosztása, 1 : 25.000, 99x79,5 cm. Kiadói kartonált papírkötésben, sérült, foltos borítóval.
14184.

Rufpreis:
4 000 HUF

1927 Börzsönyi-hegység, Kirándulók Térképe 3. sz., M. Kir. Állami Térképészet, kisebb szakadásokkal, 74×56 cm
14185.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF