Stich Zahl der Lose: 60
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2655821
10957
420
Engravings
cca 1870-1890 Az 1848-ki törvények apotheosisa. Fametszet. Jelzés nélkül, körbevágva, modern kartonra kasírozva, kissé foltos, 22x17,5 cm 2657911
10958
420
Engravings
Cca. 1850 Medve Imre (1818-1878): Kassai S. Erzsébet-Egyház. Acélmetszet, jelzett a metszeten, dekoratív üvegezett fa keretben, kissé foltos, 13x19 cm 2657906
10959
420
Engravings
cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883): Siklós vára, Gödöllői Kastély, Esztergom, H. Eszterházy Palotája, Pest Király utca, Szentháromság tér, Sümeg. 7db acélmetszet, jelzett a metszeten, dekoratív üvegezett fa keretben, kissé foltos, cca.13x19 cm 2658469
10960
420
2200
Engravings
2658472
10961
420
Engravings
cca. 1860. J. Riegel: Ruhmeshalle bei München. Acélmetszet, papír, jelzett a karcon. Üvegezett. 9x15,5cm
2664882
10962
420
Engravings
cca 1880-1890 August von Pettenkofen festménye után, Theodor Alphons metszése: Kondás. Acélmetszet, papír, kissé foltos. Jelzett, üvegezett keretben, 16x12 cm
2665129
10963
420
Engravings
cca 1870-1890 A Magy. Kir. Tud. Egyetem Füvészkertje. Rotációs fametszet, papír, jelzett a nyomaton (Szenes F.) Paszpartuban, dekoratív, üvegezett keretben, 45x33 cm 2666120
10964
420
Engravings
Eszter és Ahasvérus. Kromolitográfia, papír. Modern paszpartuban, 28,5x20 cm
2666123
10965
420
Engravings
Eszter királynő lesz. Kromolitográfia, papír. Modern paszpartuban, 28,5x20 cm
2666127
10966
420
Engravings
Ágár elbocsátása. Kromolitográfia, papír. Modern paszpartuban, 28,5x20 cm
2666131
10967
420
Engravings
Mózes az új törvénytáblákkal. Kromolitográfia, papír. Modern paszpartuban, 28,5x20 cm
2666133
10968
420
Engravings
Lóth menekül Sodomából. Kromolitográfia, papír. Modern paszpartuban, 28,5x20 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF