Stich Zahl der Lose: 60
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2664773
10933
420
Engravings
cca 1815 Plató tanítványai között a Suniumi Előfokon. Rézmetszet. 29x15 cm
2658610
10934
420
Engravings
Johann Ernst Mansfeld(t) (1739-1796), Franciscus (Franz) Mayer után: Jelenet, 1758. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. Üvegezett fakeretben, 19,5×15,5 cm
2655398
10935
420
Engravings
Rubens után: Búcsú (La Kermesse). Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Paszpartuban. 13,5x25,5 cm
2660641
10936
420
Engravings
cca 1880-1900 Hüllők, vízi élőlények, 6 db német nyelvű, színes metszet, kisebb lapszéli szakadásokkal, foltokkal, 42x33 cm
2627900
10937
420
Engravings
cca 1850 9 db acélmetszet főleg Spanyolország lapméret 15x23 cm / Engravings of Spain
2411200
10938
420
Engravings
cca 1890-1900 Zichy Mihály (1827-1906): A megtalált szarvas. Heliogravűr, papír. Jelzett a heliogravűrön. Bécs, H. O. Miethke kiadása. Hártyapapírral védve. 27x18 cm
2545439
10939
420
Engravings
2640710
10940
420
Engravings
2545387
10941
420
Engravings
2640681
10942
420
Engravings
Aranymosók a Mokelumne folyónál, 1850 körül. Acélmetszet, papír. Ad. Rottmann metszése, jelzett a metszeten. 11x15,5 cm
2636205
10943
420
Engravings
Divatillusztráció a Penelope c. lapból, 1859 januári számából. Litográfia, papír. Jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben, 22x18 cm
2636207
10944
420
Engravings
Divatillusztráció a Penelope c. lapból, 1859 májusi számából. Litográfia, papír. Jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben, 22x18 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF