10598.
Beendet 420. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
10 000 HUF
27,10 EUR, 31,25 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Kárpátaljai téli táj. Tempera, vászon. Kissé sérült fakeretben, 25x32,5 cm