Csabai Pántl László (1904 - 1982): Téli táj. Olaj, vászon, jelzett, ke... https://www.darabanth.com/de/420-Fernauktion/420.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Csabai-Pantl-Laszlo-1904-1982-Teli-taj-Olaj-vaszon-jelzett-keretben-33C39743-cm~II2658459
2658459
10082
420
Beschreibung: Csabai Pántl László (1904 - 1982): Téli táj. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 33×43 cm