Tétel

Rufpreis:

120 000 HUF
325,20 EUR, 375,00 USD

Beschreibung:

Berán Lajos (1882-1943) 1926. "Wahlner Aladár emlékérem" aranyozott, jelzett Ag kitüntető emlékérem, névre szóló tokban, a díjazott nevével az érme hátoldalán, a tokban még miniatűr bányász jelvény (63g/0.987/50mm) T:AU / Hungary 1926. "Aladár Wahlner Medal" gilt, hallmarked Ag medal in original awarding case, with the name of the decorated person, with a miniature mining badge (63g/0.987/50mm) C:AU HP 1283.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ttg