Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 16

Lengyelország 1944. "Lengyelország Újjászületése Érdemrend" lovagkereszt fokozata, aranyozott, zománcozott kitüntetés eredeti mellszalagon T:XF Poland 1944. "Order of Polonia Restituta" Knight's Cross, gold plated, enamelled decoration on original ribbon C:XF
30664.

Rufpreis:
8 000 HUF

Lengyelország 1974. "Lengyel Népköztársaság Érdemrendje, negyedik fokozat" aranyozott és ezüstözött műgyantás kitüntetés eredeti szalaggal és eredeti dobozában, szalagminiatűrrel T:AU kopott ezüstözés Poland 1974. "Order of Merit of the People's Republic of Poland, 4th Grade" gilt, synthetic resined decoration, in original case, with miniature ribbon C:AU worn silvering
30665.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Portugália 1976. (~2010.) "Polgári Érdemrend Tiszti Keresztje" jelzett, részben aranyozott, zománcozott Ag kitüntetés szalagon (br.55,05g/50x80mm), valamint jelzett, zománcozott Ag keresztalakú kitüntetés függőleges tűvel (59,39g/67mm), zománcozott miniatűrrel szalagon, rozettával, eredeti tokban T:UNC Portugal 1976. (~2010.) "Order of Civil Merit, Officer's Cross" marked, partially gilt, enamelled Ag decoration on ribbon (br.55,05g/50x80mm), and marked, enamelled Ag cross-shaped decoration with vertical pin (59,39g/67mm), and enameled miniature on ribbon, with rosette, in original case C:UNC
30666.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50
9

Svájc 1851. "L De S J De l'Union des Coeurs R R O De Genéve" kétoldalas bronz szabadkőműves érem kék szalagon T:XF patina Switzerland 1851. "L De S J De l'Union des Coeurs R R O De Genéve" bronze freemason medal on blue ribbon C:XF patina
30667.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF