Werbungen

Zahl der Lose: 33

Ladányi József, működött a XX. sz. közepén: Stühmer, erő, vitamin (plakát- vagy reklámterv), 1940-es évek. Tempera, papír, jelzett, papírra kasírozva, 19x12,5 cm
12049.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88
13

1930 Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. art deco falinaptára, karton, kopásnyomokkal, üvegezett keretben, 49x67 cm
12050.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

cca 1930 Stühmer Frigyes Rt. art deco mintájú fém csokoládégyár doboza, kis kopásokkal, jó állapotban, angyalkás címerrel, szignált, m: 20 cm, d: 9,5 cm
12051.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

1937 Alpesi Falu Varieté - májusi műsorfüzet, sok reklámmal
12053.

Rufpreis:
12 000 HUF

1926 Faragó Sándor Könyvnyomdája Szolnok, Papíráruház és Könyvkötészet, 1926. évi kártyanaptár, benne pengő és korona átszámítási táblázatokkal, 8,5x12,5 cm, kihajtva: 12x25 cm.
12054.

Rufpreis:
10 000 HUF
9

cca 1920 Buick automobilok képes reklámnyomtatványa 21 db automodell képével német nyelven - Winke zum Ankauf eines Automobiles. 30 p. / Picture advertisement for Buick cars with 21 pictures of car models in German
12055.

Rufpreis:
10 000 HUF

1938 Csonka János Gépgyára A Budapesti Járműgyártók Ipartestülete által megállapított motoralkatrész felújítási irányárak I. sz. jegyzéke. 1938. Bp., 1938, Csonka János Gépgyára,(Krausz J. és Társa-ny.), 21 p. Kiadói spirálkötésben, kissé kopott borítóval.
12056.

Rufpreis:
5 000 HUF

Nikotex családfa. A M. Kir Dohányjövedék prospektusa, Irsai István (1896-1968) grafikájával. Bp., Klösz-ny., 6+1 sztl. lev. Ritka!
12057.

Rufpreis:
5 000 HUF
14

cca 1910 Bardócz Árpád (1882-1938): "Ferrenit Pala a legjobb tetőfedő anyag./Magyar, német, szláv és román egyet abban ért ma csupán, hogy műpala csak akkor jó, ha rajta van a Ferrenit szó./Ferrenit pala a legszilárdabb rugékony, vízhatlan, tűz és fagyálló. Ferrenit Asbestpalagyár. Kramer Adolf és Fiai Nyitra." Litografált reklám nyomtatvány. Bp., Posner-ny., jelzett a nyomaton, a hátoldalán bejegyzésekkel, hajtott, kissé foltos, 1 sztl. lev.
12058.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1920-1930 "Minek örül így? Mert Fantolin Decoalite-ot tölthet autójába. Kapható a Fanto kutaknál." Kihajtható reklám prospektus, 15x10 cm
12059.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1900 Lukács fürdő litho fejléces levélboríték 16x12 cm
12060.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1922 Tó-Mozi a Városligetben. Műsor. Szecessziós címlappal illusztrált prospektus. Bp., Thália-ny., litografált címlappal, jelzett a nyomaton (Nemes), a hátoldalon ceruzás bejegyzésekkel és dátumozással, 2 sztl. lev.
12061.

Rufpreis:
5 000 HUF
13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF