11103.
Beendet 42. Gross-Auktion
Zeitgenössische Gemälde und Grafiken
38 000 HUF
102,98 EUR, 118,75 USD
Vinkler László (1912-1980): Bálványok, 1967. Tus, papír, jelzett. Reprodukálva: Muladi Brigitta: Vinkler László, Szeged, 2001, 30. o. (könyv mellékelve). Üvegezett fakeretben, 30×21 cm