11127.
Beendet 42. Gross-Auktion
Zeitgenössische Gemälde und Grafiken
150 000 HUF
406,50 EUR, 468,75 USD
Konok Tamás (1930-2020): Kompozíció, 1993. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 75/42. Üvegezett fakeretben. 58×58 cm / Screenprint on paper, signed, numbered: 75/42. Framed with glass.