Incze István (1905-1978): Maros Marosvécsnél (Erdély), 1974. Olaj, kar... https://www.darabanth.com/de/42-Gross-Auktion/42.1/Gemalde-und-Grafiken/Zeitgenossische-Gemalde-und-Grafiken~17437/Incze-Istvan-1905-1978-Maros-Marosvecsnel-Erdely-1974-Olaj-karton-jelezve-jobbra-lent-~II3047893
3047893
11136
42
50000
Contemporary paintongs and graphics
Rufpreis:
50 000 HUF 135,50 EUR , 156,25 USD
Beschreibung: Incze István (1905-1978): Maros Marosvécsnél (Erdély), 1974. Olaj, karton, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 34,5×49 cm / oil on board, signed lower right, framed
: nagy_andras