11086.
Beendet 42. Gross-Auktion
Zeitgenössische Gemälde und Grafiken
140 000 HUF
379,40 EUR, 437,50 USD
Haász Katalin (1971-): Catenary Irises, 2021. Olaj, kollázs, papír. Jelzett, számozott (0 1/1). 23x23 cm. Egyedi, gyűjtői darab! / Katalin Haász (1971-): Catenary Irises, 2021. Oil and collage on paper. Signed, numbered (0 1/1). 23x23 cm. Unique, collector"s piece!