11020.
Beendet 42. Gross-Auktion
Klassische Gemälde und Grafiken
60 000 HUF
162,60 EUR, 187,50 USD
Zórád Ernő (1911-2004): Vágtázó szekér. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben, keret hátoldalán Hoffmann Ferenc képkeretező régi címkéjével. 42x52,5 cm