19092.
Beendet 42. Gross-Auktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
16 000 HUF
43,36 EUR, 50,00 USD
Centenáris nemzetközi sakkmesterverseny. Kossa István előszavával. A játszmákat elemezte Maróczy Géza. [Kecskemét],1949., Magyar Sakkvilág, 15+1 p.+2 t.+17-166+2 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.