Tétel

Rufpreis:

24 000 HUF

Beschreibung:

Háiszler György' orvosi munkája. Második darab. A' hoszaszas Nyavalyákról. Weszprémben, 1802, Nyomtatott Számmer Mihály' betűivel, 12+498 p. Korabeli díszesen aranyozott gerincű félbőr-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval, az elülső tábla belsején beragasztott névvel (Rigler Zsigmond György (1754-1812 után) Békés vármegyei tiszti főorvos) és az elülső szennylapon autográf tulajdonosi bejegyzéssel, a címlap utáni lapon modern (1984) bejegyzéssel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras