Tétel

Rufpreis:

15 000 HUF

Beschreibung:

Geist-Jacobi, G[eorge] P[ierce]: Geschichte der Zahnheilkunde vom Jahre 3700 v. Chr. bis zum Gegenwart. Tübingen 1896. Verlag von Pietzcker (Druck von H. Laupp). 1 t. (címkép) + VIII + 254 + [2] p. Első kiadás. A frankfurti fogorvos George Pierce Geist-Jacobi kötete a fogorvoslás évezredeket átfogó történetét dolgozza ki az ókori kezdetektől a XIX. századig. Oldalszámozáson belül néhány szövegközti ábrával. A címoldalon régi tulajdonosi bélyegzés. Aranyozott, vaknyomásos, enyhén foltos kiadói egészvászon kötésben.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ufk