Tétel

Rufpreis:

5 000 HUF

Beschreibung:

Thurn-Rumbach István: Erdélyi szarvasok és medvék nyomában... Bp.,1941, Dr. Vajna és Bokor, 225+2 p. Lapszámozáson belül 20 egészoldalas képtáblával. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, a gerinc felső részén kis sérüléssel, a felső lapéleken kis foltokkal, néhány képtábla a szélein hullámos, ajándékozási sorokkal.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras