1930 Nimród vadászújság teljes XVIII. évfolyam teljes évfolyam, korabe... https://www.darabanth.com/de/42-Gross-Auktion/42.1/Bucher/Bucher-Jagd~17309/1930-Nimrod-vadaszujsag-teljes-XVIII-evfolyam-teljes-evfolyam-korabeli-festett-kisse-kopott~II3117559
3117559
19308
42
Books: Hunting
Beschreibung: 1930 Nimród vadászújság teljes XVIII. évfolyam teljes évfolyam, korabeli festett, kissé kopott vászon kötésben.
: nagy_andras