Tétel

Rufpreis:

30 000 HUF

Beschreibung:

Steinbeck, John: Érik a gyümölcs. (John Steinbeck által aláírt példány.) Fordította és az utószót írta Benedek Marcell. (John Steinbeck által aláírt példány.) Budapest, 1961. Európa Könyvkiadó (Franklin-nyomda). 550 + [2] p. A címoldalon a szerző saját kezű aláírása, melyet szokásához híven filctollal írt. John Steinbeck klasszikus regénye eredeti nyelven először 1939-ben jelent meg, ,,The Grapes of Wrath" címmel, magyar fordítása 1945-ben látott napvilágot. A kötetet John Steinbeck feltehetően 1963. decemberi látogatásán látta el aláírásával: a szerző 1963. december 4-én érkezett hazánkba, a Magyar Írószövetség meghívására, és a kétnapos látogatás során több közönségtalálkozón is részt vett. (Milliók könyve.) Aranyozott, illusztrált kiadói vászonkötésben. Jó példány.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ufk