Győri Illés István: Honny Soit Qui Mal Y' Pense! Nagyvárad, 1928, Sonnenfeld Adolf. Megjelent 700. példányban. Kara Mihály illusztrációival. Erotikus könyv. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.