Tétel

Rufpreis:

75 000 HUF

13

Beschreibung:

XIX. sz. vége körül, Osztrák-Magyar Monarchia, Cs. és Kir. 16. gróf Alexander von Üxküll-Gyllenband Huszárezred tisztjének tölténytáskája (kartus) és csákó jelvénye (sapkajelvény). Tölténytáska bordó bőrbevonattal, fém fedél- és oldallemezekkel, fedelén réz szegéllyel és osztrák kétfejű sassal díszítve, szíj nélkül. Korának megfelelő állapotban, kissé sérült borítással, némileg kopott, 14,5x9x4,5 cm. + Kétfejű sast mintázó, aranyozott fém csákó jelvény, rajta az ezred számával, 75x61 mm.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert