Tétel

Rufpreis:

60 000 HUF
162,60 EUR, 187,50 USD

Beschreibung:

Wenceslai Trnka de Kržowitz,: Historia ophthalmiae omnis aevi observata medica continens. Vindobonae, 1783. Prostat apud Rud. Graefferumi, 8 sztl levl + 592 p. + 16 sztl lev. Korabeli, aranyozott félvászon kötésben Jó állapotban. A szemészet történetéről szóló könyv. Book of the History oif ophthalmology

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras