90 000 HUF
Ezüst (Ag) Ampolna-tartó tál. Nagyszeben, 17. sz. Pontsoros dÃszÃtéssel lezárt vastag virágdÃszes perem, öblében ampolnatartó támaszték, ezekben Krisztus és Mária monogramokkal. TisztÃtott, sérült, régi javÃtásokkal, 21,5x27,5 cm