1917. "Károly Bronz Katonai Érdemérem" aranyozott, jelzetlen Br kitünt... https://www.darabanth.com/de/419-Fernauktion/419.0/Numismatik/Militaria~2000020/1917-Karoly-Bronz-Katonai-Erdemerem-aranyozott-jelzetlen-Br-kituntetes-mellszalag-nelkul~II2648200
2648200
32489
419
Military
Numismatik
Beschreibung: 1917. "Károly Bronz Katonai Érdemérem" aranyozott, jelzetlen Br kitüntetés, mellszalag nélkül. Szign.:Kautsch T:2 kopott aranyozás, patina
Hungary 1917. "Bronze Militarty Order of Merit" gilt, unmarked Br decoration without ribbon. Sign.:Kautsch C:XF worn gilt, patina
NMK.: 326.
: pk