Spielzeuge Zahl der Lose: 54
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2643926
12650
419
Toys, board-games
2 db számolójáték gyerekeknek: Az én telefonom, Hányszor mennyi az annyi?
2539330
12651
419
Toys, board-games
40 db vegyes játék, Kinder és egyéb figurák, kisautók, stb.
2557193
12652
419
Toys, board-games
Mini bábszínház, kifestő, társasjáték
2564834
12653
419
26000
Toys, board-games
cca 1953 Assembly line vintage amerikai autós társasjáték, eredeti kartondobozában és eredeti angol nyelvű leírással, kartondoboz sérült, játéktábla kissé kopott, teljességre nem ellenőrzött / Assembly line, vintage US-American game, in original cardboard box and original English directions for playing, box damaged
2531622
12654
419
Toys, board-games
6 db modern játék katona, többségében a napóleoni korszakból, Delprado Collection, fém, kézzel festett, alján jelzett, m: 7 és 8 cm között
2578376
12655
419
Toys, board-games
Gyermek látcső, original sérült dobozban, kopott.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF