Tétel

Katalognummer:

13922.
Beendet 419. Fernauktion
Militaria

Rufpreis:

8 000 HUF

40

Beschreibung:

1941-1943 Dinnyés Lajos (1901-1961) kisgazda politikus, országgyűlési képviselő, későbbi miniszterelnök fotóalbuma, nagyrészt az orosz fronton (1941-1943) készült fotók, életképek, de katonaiak is. De benne 1914-es, első világháborús fotók (feltehetőleg az apjától), és 1938-as és 1947-es fotó is. Kb. 110 db fotó, későbbi vászon fotómappában, családtag által feliratozva, különféle méretben, sérült kötéssel, laza fűzéssel, de maguk a fotók jó állapotban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg