P. Hau jelzéssel: Ifjú hölgy miniatűr. Csontberakásos kopott, sérült k... https://www.darabanth.com/de/419-Fernauktion/419.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Antik~500009/P-Hau-jelzessel-Ifju-holgy-miniatur-Csontberakasos-kopott-serult-keretben-Teljes-meret~II2645454
2645454
11691
419
Antique
Beschreibung: P. Hau jelzéssel: Ifjú hölgy miniatűr. Csontberakásos kopott, sérült keretben. Teljes méret: 14x10,5cm
: pk