Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 329

Olvashatatlan jelzéssel: Nürnberg. Rézkarc, papír. Kissé foltos. Dekoratív fakeretben. 20x15 cm
10584.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Olvashatatlan jelzéssel: Faluvége. Olaj, vászon. Sérült, feltekerve. 51x74 cm.
10585.

Rufpreis:
6 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Vitorlások és pecázó. Olaj, vászon. Sérült, feltekerve. 62,5x82 cm.
10586.

Rufpreis:
6 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Állatkert bejárata (Bp.), 1965. Pasztell, papír, kissé sérült, paszpartuban, 28×40 cm
10587.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet. Szén, papír, kissé foltos, lap széle kissé sérült, 42x30 cm
10588.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

2 db külföldi Brüsszel, Bécs városképes rézkarc. Jelzettek. 9x14 cm 22x17 cm
10589.

Rufpreis:
3 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően osztrák grafikus, XX. sz. első fele: Utcarészlet Steinban (Krems), a Duna mellett (Aufgang in Stein a/D.). Rézkarc, papír. Üvegezett fa keretben, 19×15 cm
10590.

Rufpreis:
2 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Kompozíció, 1976. Monotípia, papír, üvegezett fakeretben, 16×23 cm
10591.

Rufpreis:
5 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Hölgy tollas kalapban. Filctoll, ceruza, papír, vékony kartonra kasírozva. 24,5×21 cm
10592.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Olvashatatlan (Bűdul Mária?) jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon, sérült. 80×60 cm
10593.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Olvashatatlan jelzéssel: Őzek. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 16×26 cm
10594.

Rufpreis:
10 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Hazafelé. Olaj, vászon. Kissé sérült. 40x50,55 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben.
10595.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF