Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign" Zahl der Lose: 329
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2620639
10584
419
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel: Nürnberg. Rézkarc, papír. Kissé foltos. Dekoratív fakeretben. 20x15 cm 2603374
10585
419
Olvashatatlan jelzéssel: Faluvége. Olaj, vászon. Sérült, feltekerve. 51x74 cm.
2603364
10586
419
Olvashatatlan jelzéssel: Vitorlások és pecázó. Olaj, vászon. Sérült, feltekerve. 62,5x82 cm.
2618653
10587
419
4400
Olvashatatlan jelzéssel: Állatkert bejárata (Bp.), 1965. Pasztell, papír, kissé sérült, paszpartuban, 28×40 cm
2618718
10588
419
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet. Szén, papír, kissé foltos, lap széle kissé sérült, 42x30 cm
2573791
10589
419
2 db külföldi Brüsszel, Bécs városképes rézkarc. Jelzettek. 9x14 cm 22x17 cm
2592568
10590
419
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően osztrák grafikus, XX. sz. első fele: Utcarészlet Steinban (Krems), a Duna mellett (Aufgang in Stein a/D.). Rézkarc, papír. Üvegezett fa keretben, 19×15 cm
2592631
10591
419
Olvashatatlan jelzéssel: Kompozíció, 1976. Monotípia, papír, üvegezett fakeretben, 16×23 cm
2562059
10592
419
Olvashatatlan jelzéssel: Hölgy tollas kalapban. Filctoll, ceruza, papír, vékony kartonra kasírozva. 24,5×21 cm
2608229
10593
419
7500
Olvashatatlan (Bűdul Mária?) jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon, sérült. 80×60 cm
2624288
10594
419
Olvashatatlan jelzéssel: Őzek. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 16×26 cm 2648532
10595
419
Olvashatatlan jelzéssel: Hazafelé. Olaj, vászon. Kissé sérült. 40x50,55 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF