10595.
Beendet 419. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
10 000 HUF
27,10 EUR, 31,25 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Hazafelé. Olaj, vászon. Kissé sérült. 40x50,55 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben.