10446.
Beendet 419. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
16,26 EUR, 18,75 USD
Kutas A jelzéssel, működött a XX. sz. második felében: Napfényes kert. Olaj, vászon. Dekoratív fa keretben. 50x70 cm