Tétel

Katalognummer:

13144.
Beendet 419. Fernauktion
Foto

Rufpreis:

1 800 HUF
4,88 EUR, 5,63 USD

Beschreibung:

Gyertyás László (1947-1994): Múló idő. Nagyméretű művészfotó, hátoldalán feliratozott, több (magyar és külföldi) pecséttel jelzett, sarkain apró lyukakkal / kis sérüléssel, 40x30 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ekb