Tétel

Rufpreis:

4 000 HUF

9

Beschreibung:

Bossuet,[Jacques-Bénigne]: Elmélkedései az evangéliumról I-II. kötet. A francia eredetiből fordította és kiadja: A Budapesti Nővendékpapság Magyar Egyházirodalmi Iskolája. Munkálatok LXXVII. évfolyama. Bp.,1913-1914, Élet, XLVI+2+445; XXXIII+7+500 p. Aranyozott gerincű egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, a borítókon kis kopásnyomokkal, a II. kötet gerincén kis sérülésekkel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor