Végh Károly: Egy kisváros anno... Szentendre szellemi arculata a századfordulótól a második világháborúig. DEDIKÁLT! Szentendre, 1996., Pest Megyei Könyvtár. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Johann Wolfgang Goethe: Utazás Itáliában. Ford.: Rónay György. Az utószót Vajda György Mihály írta. Goethe rajzaival illusztrált. Bp., 1961, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon kötésben
Jakucs Pál: Mátra. Csergezán Pál illusztrációival. Magyar Tájak. Bp., 1965, Művelt Nép. Fekete-fehér egészoldalas fotókkal. Kihajtható térkép-melléklettel, 24x37 cm Kiadói kissé kopott félvászon-kötés, benne kézzel rajzolt, festett ajándékozási emléklappal, rajta aláírásokkal, jó állapotban.
Sebestyén József: Székesfehérvár fölszabadulása a török uralom alól. 1688. május 19. Székesfehérvár, 1988, Velinszky László Ifjúsági és Úttörőház. Reprint kiadás. Kiadói papírkötés.
Meraviglie Naturali nel Mondo. Washington D.C., 1985, National Geographic Society-Touring Club Italiano. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Olasz nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, az elülső szennylapon hiánnyal.