Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 232

Az egyesített főváros. Pest, Buda, Óbuda. A város arcai. Szerk.: Gyáni Gábor. Bp., 1998., Városháza. Kiadói papírkötés.
15174.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dercsényi Dezső: Visegrád műemlékei. Bp.,1951, Közoktatási Kiadóvállalat, 114 p.+2 (Kihajtható panorámafotó a visegrádi panorámáról, és kihajtható rajz a palotáról) t. Szövegközti fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kissé kopott félvászon-kötésben. Megjelent 3000 példányban.
15175.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Végh Károly: Egy kisváros anno... Szentendre szellemi arculata a századfordulótól a második világháborúig. DEDIKÁLT! Szentendre, 1996., Pest Megyei Könyvtár. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
15176.

Rufpreis:
1 400 HUF

Temesi Ferenc: Pest. Bp., 1996., Seneca. Kiadói papírkötés.
15177.

Rufpreis:
1 000 HUF

Johann Wolfgang Goethe: Utazás Itáliában. Ford.: Rónay György. Az utószót Vajda György Mihály írta. Goethe rajzaival illusztrált. Bp., 1961, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon kötésben
15178.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Nyers Lajos: A Veszprémi Piarista Gimnázium tanárai (1730-1740.) Különlenyomat. Veszprém, 1942., Egyházmegyei-ny. Kiadói papírkötés. + 1947 Veszprémi Kegyesrendi Róm. Kat. Ált. Fiúiskola évkönyve az 1946-1947. iskolai évről. Közzéteszi: Nyers Lajos. Veszprém, 1947., Kegyesrrendi Ált. Isk. Igazgatósága. Kiadói papírkötés. (2 példány.)
15179.

Rufpreis:
800 HUF

Antalffy Gyula: Börzsöny. Magyar Tájak. Bp., 1957, Bibliotheca. Fekete-fehér egészoldalas fotókkal. Kihajtható térkép-melléklettel, 37x28 cm Kiadói kopott félvászon-kötés.
15180.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jakucs Pál: Mátra. Csergezán Pál illusztrációival. Magyar Tájak. Bp., 1965, Művelt Nép. Fekete-fehér egészoldalas fotókkal. Kihajtható térkép-melléklettel, 24x37 cm Kiadói kissé kopott félvászon-kötés, benne kézzel rajzolt, festett ajándékozási emléklappal, rajta aláírásokkal, jó állapotban.
15181.

Rufpreis:
800 HUF

Sebestyén József: Székesfehérvár fölszabadulása a török uralom alól. 1688. május 19. Székesfehérvár, 1988, Velinszky László Ifjúsági és Úttörőház. Reprint kiadás. Kiadói papírkötés.
15182.

Rufpreis:
800 HUF

Antalffy Gyula: Börzsöny. Magyar Tájak. Bp., 1957, Bibliotheca. Fekete-fehér egészoldalas fotókkal. Kihajtható térkép-melléklettel, 37x28 cm Kiadói kissé kopott félvászon-kötés.
15183.

Rufpreis:
800 HUF

Meraviglie Naturali nel Mondo. Washington D.C., 1985, National Geographic Society-Touring Club Italiano. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Olasz nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, az elülső szennylapon hiánnyal.
15184.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hatvani Dániel: Életutak a homokhátságon. - - riportjai. hn., 1984., Kiskunsági Mezőgazdasági Szövetkezetek Területi Szövetsége. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15185.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF