Antalffy Gyula: Börzsöny. Magyar Tájak. Bp., 1957, Bibliotheca. Fekete... https://www.darabanth.com/de/419-Fernauktion/419.0/Bucher/Bucher-Reise-und-Ortgeschichte~1000004/Antalffy-Gyula-Borzsony-Magyar-Tajak-Bp-1957-Bibliotheca-Fekete-feher-egeszoldalas-foto~II2627335
2627335
15180
419
Books: Travelling, Local History
Beschreibung: Antalffy Gyula: Börzsöny. Magyar Tájak. Bp., 1957, Bibliotheca. Fekete-fehér egészoldalas fotókkal. Kihajtható térkép-melléklettel, 37x28 cm Kiadói kopott félvászon-kötés.
: hsz