Fülöp Zsigmond: Csodák az állatvilágban. Bp., én.,Népszava. Kiadói papírkötés, szakadt, foltos borítóval, az utolsó két lapon szakadással, kis sérüléssel.
Az Uj Idők egészségi kódexe. Szerk.: a szerkesztői üzenetek rovatvezetője. Bp.,1932.,Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé laza kötéssel.
Dr. Nádas Mihály: Önsegély. Tanácsadó a két nem számára. Vényekkel. Alapos és gyors öngyógyításra a gyakorlatban sikeresen kipróbált módok szerint. Bp., é.n., Neuwald Illés Utódai. Kiadói papírkötés, sérült, szétváló állapotban, helyenként foltos.
Természetes Élet Könyvtára, 6 füzet. Bp., 1946-1948, Magyar Vegetárius Egyesület. Kiadói tűzött papírkötés, vegyes állapotban (közte egy erősebben sérült). + Der Vegetarismus in seiner gesundheitlichen, wirtschaftlichen und ethischen Bedeutung. Dresden, 1938, Verlag für Volksheilkunde. Német nyelven. Kiadói papírkötés, sérült borítóval.
A Budapest Fővárosi István Kórház történetének 100 éve. 1885-1985. Szerk.: Balázs Tamás, Ugrin László, Vértes László. Bp., 1985.,(Dabasi Nyomda.) Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.