Edgar Wallace Afrika-könyveinek 3 kötete: Kannibálok között; Kalandok ... https://www.darabanth.com/de/419-Fernauktion/419.0/Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1000022/Edgar-Wallace-Afrika-konyveinek-3-kotete-Kannibalok-kozott-Kalandok-a-kannibalok-foldjen-~II2649275
2649275
17730
419
Beschreibung: Edgar Wallace Afrika-könyveinek 3 kötete: Kannibálok között; Kalandok a kannibálok földjén; Bosambo. Ford.: Kosáryné Réz Lola, Arányi Erzsébet. Bp., é.n., Palladis. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
: tg