17472.
Beendet 419. Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
Cs. Szabó László: Magyar nézÅ‘. Napló az európai valóságról. Bp.,[1939.], Nyugat, 184+3 p. ElsÅ‘ kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói foltos, sérült, javÃtott, papÃr védÅ‘borÃtóban, foltos lapokkal.