Burián János: Magyar-latin és latin-magyar szótár a középiskolák számá... https://www.darabanth.com/de/419-Fernauktion/419.0/Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1000022/Burian-Janos-Magyar-latin-es-latin-magyar-szotar-a-kozepiskolak-szamara-Bp-Franklin-~II2648575
2648575
17725
419
Rufpreis:
2 000 HUF 5,42 EUR , 6,25 USD
Beschreibung: Burián János: Magyar-latin és latin-magyar szótár a középiskolák számára. Bp., Franklin. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
: tg