Szécsi Jolán: Matyó pár. Színes mázakkal festett, népies Art Deco kerá... https://www.darabanth.com/de/418-Fernauktion/418.0/Porzellan-Keramik-Glass/Keramiken~500005/Szecsi-Jolan-Matyo-par-Szines-mazakkal-festett-nepies-Art-Deco-keramia-jelzett-kopott-~II2622945
2622945
11017
418
Art-ceramics
Beschreibung: Szécsi Jolán: Matyó pár. Színes mázakkal festett, népies Art Deco kerámia, jelzett, kopott, sérült, m: 33cm
: tm